کراتین احیا و صافی

کراتین پروتیین موجود در ساقه‌ی موهای شماست که بنا بر دلایل مختلفی(آسیب های شیمیایی و استفاده نابه‌جا از لوازم حرارتی و …) به مرور در ساختار ساقه‌ی موهای شما کاهش پیدا میکنه و موهای شما به سمت خشکی و بد حالتی میره.
ما میتونیم با بازگرداندن این پروتیین، به درمان موهای آسیب‌دیده شما، آبرسانی و براقیت بیشتر موهایتان و از همه مهم‌تر ظاهر صاف و آراسته تر آنها کمک شایانی کنیم. توجه داشته باشید که این کار پایه درمانی داره و از مواد مضر صافی به هیچ عنوان استفاده نمیشه. قابل انجام بر روی انواع موها و تمامی خانمها با آسیب‌های مختلف ساقه‌ی موها هست.
ماندگاری این نوع کراتین ۶ ماه هست و مناسب افرادی با سلیقه‌ی داشتن موی لخت می‌باشد.

 

کراتین احیا و بوتاکس

این نوع کراتین بسیار مناسب افرادی با آسیب‌ بالای مو می‌باشد. خانم‌هایی که موهای دکلره و کش سان دارند، خانمهایی که حتی با رنگ مو به موهایشان ضرر زدند، و از همه مهم‌تر، بانوانی که احیای موهایشان در اولویت هست و صافی آنها اهمیت چندانی برایشان ندارد؛ به عبارتی تاب و فر موهایشان را می‌خواهند حفظ کنند.
در این روش احیا و آبرسانی مو به صورت عمیق روی ساقه‌ی مو انجام میشه و ماندگاری ۵ ماهه دارید. احیا بسیار بالا و صافی خیلی کم‌تر از کراتین صافی(صافی این روش حدود ۳۰٪ تا ۵۰٪ می‌باشد.)
توجه کنید این روش روی موی طبیعی فقط وز مو رو از بین میبره و درصد کمی به مو صافی خواهد داد.