رنگ مو بدون دکلره

همه ی ما می دانیم که رنگ مو، تاثیر بسیار زیادی در چهره بانوان دارد. هر کسی با توجه به سلیقه شخصی…

همه ی ما می دانیم که رنگ مو، تاثیر بسیار زیادی در چهره بانوان دارد. هر کسی با توجه به سلیقه شخصی و ویژگی های ظاهری خود، رنگ مو های مختلفی را برای زیبایی بیشتر چهره خود انتخاب می نمایند. در بین تناژ های مختلف رنگی، رنگ های روشن بسیار پرطرفدار هستند. یکی از راهکار هایی که با آن می توان موها را به رنگ روشن تبدیل نمود، استفاده از دکلره است. اما در برخی موارد، روش های دیگری نیز وجود دارد که شما بدون استفاده از دکلره رنگ موهای خود را چندین درجه روشن کنید. به همین علت در این مطلب دو روش رنگ مو بدون دکلره را به شما آموزش می دهیم.

روش های کاربردی رنگ مو بدون دکلره

رنگ مو بدون دکلره

  • استفاده از اکسیدان برای روشن کردن موها

اگر می خواهید تجربه رنگ مو بدون دکلره را داشته باشید، استفاده از اکسیدان یکی از روش های کاربردی در این زمینه است. همانطور که می دانید، اکسیدان ها دارای درجات مختلفی می باشند. و شما با توجه به میزان روشنایی که می خواهید، باید از درجه مناسب اکسیدان استفاده کنید. برای مثال جهت روشن کردن مو بدون دکلره تا 4 یا 5 درجه باید از اکسیدان هایی با درجه آن 12 استفاده نمایید. اما در صورتی که می خواهید موهای خود را یک درجه روشن تر کنید، اکسیدان های شماره 1 تا 6 بیشترین کاربرد را دارند.

این روش، ساده ترین راه برای روشن کردن مو ها بدون استفاده از دکلره است.

  • روشن کردن مو بدون دکلره با استفاده از رنگ مو

روش دوم برای رنگ کردن مو بدون دکلره، با استفاده از خود رنگ است. رنگ موهای روشن کننده یا 00، محصولاتی هستند که در ترکیبات خود، مقادیر زیادی آمونیاک دارند. این ویژگی موجب می شود تا رنگ موها بدون استفاده از ماده دکلره روشن شود.

برای ترکیب رنگ مو روشن کننده بدون دکلره باید دو واحد رنگ 00 را با یک واحد اکسیدان 40 ترکیب نمایید. این ترکیب موهای شما را تا 5 درجه روشن می نماید.

جمع بندی

با اینکه روشن کردن موها، روشی بسیار پرطرفدار است، اما برای هر فردی با هر چهره ای مناسب نیست. تناسب رنگ مو با پوست، یکی از مهم ترین مواردی است که هنگام انتخاب رنگ مو باید به آن توجه نمود. با اینکه هرکسی می تواند خودش از روش های رنگ مو بدون دکلره استفاده نموده و رنگ موهای خود را تغییر دهد، اما بهتر است برای دریافت نتیجه بهتر، آن را به متخصصین این زمینه بسپارید. زیرا در صورت بروز اشتباه و یا استفاده از مواد بی کیفیت، موجب آسیب موهای خود می شوید.

اگر می خواهید بهترین رنگ مو را با توجه به ویژگی های ظاهری خود انتخاب نموده و از بهترین خدمات رنگ مو بهره مند شوید، باید بهترین سالن رنگ مو را برای دریافت این خدمات انتخاب نمایید.

پرسنل مرکز کراتینه و رنگ مو مهسا فتحی با هدف حفظ سلامت و زیبایی مو، بهترین خدمات را با استفاده از جدید ترین متد های روز به مشتریان خود ارائه می نمایند. همچنین این مرکز از بهترین مواد و ابزار مصرفی برای رنگ مو و خدمات احیا و صافی بهره مند می باشد. از این رو شما با خیال راحت می توانید زیبایی و سلامت موهایتان را به دستان قدرتمند تیم مهسا فتحی بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

نتیجه‌ای پیدا نشد.

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

رنگ مو تیره

در گذشته افرادی که قصد تغییر رنگ موهای خود را داشتند، بیشتر تناژ های روشن را انتخاب می نمودند. زیرا این…